O REVO

O REVO


Powstała w 2002 roRevo (4)ku firma Revo Technik jest pionierem na rynku modyfikacji elektroniki silników wykonywanej poprzez złącze diagnostyczne, bez konieczności rozbierania sterownika silnika.

Przez ponad dekadę firma Revo rozszerzyła swoją ofertę tak aby zapewnić rozwiązania dla aut całej grupy Volkswagen’a (Audi, Seat, Skoda, Porsche, VW), Forda oraz pojazdów KTM. Firma zdołała osiągnąć ogólnoświatowy zasięg posiadając dystrybutorów w ponad 40 krajach oraz siatkę ponad 400 dealer’ów.
Załoga Revo składa się z ponad 40 pracowników w tym: inżynierów, mechaników, projektantów, specjalistów od elektroniki oraz działu wsparcia technicznego mających ogromne doświadczenie w zakresie podnoszenia mocy aut.

Siedziba firmy mieści się w mieście Daventry w Wielkiej Brytanii bardzo blisko toru wyścigowego na którym są testowane ich wszystkie rozwiązania. Jeden z oddziałów mieszczący się w Niemczech nieopodal toru Nurburgring zwanego „Zielonym Piekłem” służy w głównej mierze do testowania produktów na jednym z najbardziej wymagających na świecie obiektów tego typu.

Oferta firmy Revo Technik składa się z całego szeregu modyfikacji elektroniki aut od Stage 1 do Stage 5, a także dużej ilości elementów mechanicznych mających na celu podniesienie mocy auta, a także poprawienie prowadzenia i hamowania.

Facebook
Sprawdź nasz profil!

Uwaga!

Obecnie aktualizowana jest baza produktów!

Jeżeli interesuje Ciebie konkretna oferta, skontaktuj się z nami.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Treść wiadomości

Please leave this field empty.